 
    		
        
        Wat doet de behandeling?
			 
		
| • | Is er iets wat ik moet weten voor ik me laat behandelen?  Indien u bloedverdunnende medicijnen gebruikt, is het raadzaam te overleggen met de voorschrijvende arts of het gebruik van deze medicijnen minimaal 3 dagen van tevoren gestaakt kan worden.
Tevens is het aan te bevelen 2 dagen voor de behandeling geen aspirine en visolie in te nemen of alcohol te nuttigen i.v.m. de bloedverdunnende werking.
De injecties worden uitgevoerd binnen de richtlijnen van de KNMG
 | 
| • | Wat kunt u doen als u snel u snel blauwe plekken krijgt? Indien u snel blauwe plekken krijgt, adviseren wij om Arnica Montana D6 vanaf een week voor de ingreep in te nemen, te beginnen met 3 x daags 2 tabletten óf indien in druppelvorm 3 x 10 druppels, verdeeld over de dag. Dit zorgt voor een goede conditie van de bloedvaten. Op de dag van de behandeling dient u elk uur 1 tablet, max. 8 tabletten in te nemen of ieder uur 5 druppels, maximaal 8 keer. Vervolgens neemt u 5 dagen erna weer 3 x daags 2 tabletten of 3 x 10 druppels. Dit homeopathisch middel voorkomt kneuzingen en bloeduitstortinkjes. Deze producten zijn ook verkrijgbaar in ons instituut. | 
| • | Is er iets wat ik moet weten voor ik me laat behandelen?  Indien u bloedverdunnende medicijnen gebruikt, is het raadzaam te overleggen met de voorschrijvende arts of het gebruik van deze medicijnen minimaal 3 dagen van tevoren gestaakt kan worden. Tevens is het aan te bevelen 2 dagen voor de behandeling geen aspirine en visolie in te nemen of alcohol te nuttigen i.v.m. de bloedverdunnende werking. De injecties worden uitgevoerd binnen de richtlijnen van de KNMG  | 
| • | Met welke merken wordt er gewerkt? De merken waarmee Instituut voor huidverbetering Nadine Gregoire werkt, worden vermeld  op de pagina “ Merken “ onderaan de pagina. Deze vindt u  in de rechter kolom  bovenaan op de 5 de regel. 
 | 
| • | Wanneer zijn decolleté rimpels te behandelen? Het zijn de verticale, diepere lijnen die te behandelen zijn. De huid mag daarbij niet te verslapt zijn.
 | 
Prijs vanaf 290,-.
klik hier voor meer prijzen